środa, 28 czerwca 2017

Zarząd Zakonu

Minister Generalny wraz z Definitorium

Convento Santi Apostoli; Piazza XII Apostoli, 51; 00187 Roma (Italia); tel. centr.: [+39] 06.699571, fax: [+39] 06.69957321

Fr. Marco TASCA

Marco Tasca

> Minister generalny

Prowincja św. Antoniego z Padwy (Włochy)
n. Sant'Angelo di Piove di Sacco (PD, Italia): 09/06/1957
prof. temp. 17/09/1977 * prof. sol. 28/11/1981 * ord. sac. 19/03/1983
 
 

Fr. Vincenzo MARCOLI

Vincenzo Marcoli OFMConv

> Sekretarz generalny

Prowincja św. Antoniego z Padwy (Włochy)
n. Calcinato (BS, Włochy): 08/11/1953
prof. temp.: 17/09/1974 * prof. sol.: 19/05/1979 * ord. sac.: 28/03/1981

Fr. Miljenko HONTIĆ

Miljenko Hontić OFMConv

> Asystent generalny CEF

Prowincja Świętego Hieronima (Chorwacja)
n. Molve (Chorwacja): 16/04/1965
prof. temp.: 21/09/1986 * prof. sol.: 04/10/1990 * ord. sac.: 14/06/1992

Fr. Jude WINKLER

Jude Winkler OFMConv

> Asystent generalny CFF

Matki Bożej Anielskiej (USA)
n. West Seneca (NY, USA): 15/12/1953
prof. temp.: 15/08/1972 * prof. sol.: 15/08/1975 * ord. sac.: 25/07/1981

Fr. Benedict Seung Jae BAEK

Benedict Seung Jae BAEK OFMConv

> Asystent generalny FAMC

Prowincja św. Maksymiliana Marii Kolbego (Korea Południowa)
n. Daegu (Korea Południowa): 05/04/1971
prof. temp.: 12/02/1996 * prof. sol.: 20/09/2000 * ord. sac.: 17/09/2002

Fr. Jerzy NOREL

Jerzy Norel OFMConv

> Wikariusz generalny

Prowincja św. Maksymiliana Kolbego (Gdańsk)
n. Dołuje (Szczecin, Polska): 16/01/1963
prof. temp.: 11/09/1984 * prof. sol.: 08/12/1988 * ord. sac.: 09/06/1990

Fr. Tadeusz ŚWIĄTKOWSKI

Tadeusz Świątkowski OFMConv

> Asystent generalny AFCOF

Kustodia prowincjalna św. Franciszka z Asyżu (Kenia)
n. Gdańsk (Polska): 13/12/1957
prof. temp.: 04/09/1977 * prof. sol.: 08/12/1981 * ord. sac.: 25/06/1983

Fr. Jacek CIUPIŃSKI

Jacek Ciupiński OFMConv

> Asystent generalny FEMO

Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP (Warszawa)
n. Warszawa (Polska): 06/07/1964
prof. temp.: 11/09/1985 * prof. sol.: 30/07/1989 * ord. sac.: 29/06/1991

Fr. Carlos A. TROVARELLI

Carlos A. Trovarelli OFMConv

> Asystent generalny FALC

Prowincja Rioplatense św. Antoniego z Padwy (Argentyna-Urugwaj)
n. Cinco Saltos (Rio Negro, Argentyna): 22/06/1962
prof. temp.: 15/02/1986 * prof. sol.: 04/10/1990 * ord. sac.: 25/03/1995

Fr. Joaquín Ángel AGESTA CUEVAS

Joaquín Ángel AGESTA CUEVAS OFMConv

> Asystent generalny FIMP

Prowincja Naszej Pani z Monserat (Hiszpania)
n. Castejón (Navarra, Hiszpania): 13/11/1960
prof. temp.: 21/09/1980 * prof. sol.: 12/10/1985 * ord. sac.: 27/09/1986

Zarząd Zakonu, grudzień 2016

Formularz logowania

Wpisz nazwę użytkownika i hasło

Aby uzyskać dane do logowania przejdź do >>> rejestracja