poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Komitet ds. Koordynacji Planu Sześcioletniego

CCPS

Convento Santi Apostoli; Piazza XII Apostoli, 51; 00187 Roma (Italia) • tel.: +39 06699571; fax: +39 0669957321; segrgen@ofmconv.net

Fr. Vincenzo MARCOLI

Vincenzo Marcoli OFMConv

> Sekretarz generalny

Prowincja św. Antoniego z Padwy (Włochy)
n. Calcinato (BS, Włochy): 08/11/1953
prof. temp.: 17/09/1974 * prof. sol.: 19/05/1979 * ord. sac.: 28/03/1981

Fr. Jarosław WYSOCZAŃSKI

Fra Jarosław WYSOCZAŃSKI OFMConv

> Sekretarz generalny SGAM

Prowincja św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strepa (Kraków – Polska)
n. Lwówek Śląski (Polska): 12/03/1961
prof. temp.: 02/09/1980 * prof. sol.: 08/12/1984 * ord. sac.: 07/06/1986

Fr. Louis PANTHIRUVELIL

Fra Louis PANTHIRUVELIL OFMConv

> Sekretarz generalny SGF

Prowincja św. Maksymiliana M. Kolbe (Indie)
n. Kanayankavayal (Indie): 08/02/1973
prof. temp.: 01/05/1994, prof. sol.: 17/09/1999, ord. sac.: 30/08/2001

Fr. Joseph BLAY

Fra Joseph BLAY OFMConv

> Delegat generalny GPSC

Kustodia prowincjalna św. Antoniego z Padwy (Ghana)
n. Jema (Ghana): 15/08/1964
prof. temp. 15/08/1992 * prof. sol. 17/08/1997 * ord. sac. 02/10/1999

Fr. Valentín REDONDO FUENTES

Fra Valentín REDONDO FUENTES OFMConv

> Członek CCPS i koordynator CERC

Prowincja Naszej Pani z Monserrat (Hiszpania)
n. Mambrilla de Castrejón (Hiszpania): 16/12/1944
prof. temp.: 15/10/1961 * prof. sol.: 27/03/1966 * ord. sac.: 29/06/1968

Fr. Roberto BRANDINELLI

Roberto Brandinelli OFMConv

> Wicesekretarz generalny; tłumacz na j. włoski

Prowincja św. Antoniego z Padwy (Włochy)
n. Savigniano sul Rubicone (FO, Włochy): 21/01/1967
prof. temp.: 30/08/1993 * prof. sol.: 21/09/1996 * ord. sac.: 02/05/1998

Fr. Maurizio DI PAOLO

Fra Maurizio DI PAOLO OFMConv

> Prokurator generalny

Prowincja świętych Bernardyna i Angelo (Abruzja-Włochy)
n. Pescara (Włochy): 04/03/1972
prof. temp. 30/08/1994 * prof. sol. 19/09/1998 * ord. sac. 07/12/2000

Fr. Giulio CESAREO

Fra Giulio CESAREO OFMConv

> Wicesekretarz SGF

Prowincja świętych Bernardyna i Angelo (Abruzja - Włochy)
n. Chivasso (Włochy): 17/01/1978
prof. temp.: 02/09/1999, prof. sol.: 16/09/2002, ord. sac.: 24/06/2005

Fr. Silvestru BEJAN

Fra Silvestru BEJAN OFMConv

> Delegat generalny EDI

Prowincja Świętego Józefa (Rumunia)
n. Galbeni (Bacau, Rumunia): 22/04/1971
prof. temp.: 18/09/1991 * prof. sol.: 08/09/1995 * ord. sac.: 19/04/1997

Fr. Timothy KULBICKI

Fra Timothy KULBICKI OFMConv

> Członek CCPS i sekretarz CERC

Prowincja Matki Bożej Anielskiej (USA)
n. Baltimore (MD, USA): 20/09/1958
prof. temp.: 15/08/1977 * prof. sol.: 15/08/1981 * ord. sac.: 24/05/1986

Formularz logowania

Wpisz nazwę użytkownika i hasło

Aby uzyskać dane do logowania przejdź do >>> rejestracja